REHETUBA – Rehetoas on kõike seda mida Eesti oma kultuuris valmistati algselt just selles toas. Mind hämmastab kuidas meie esivanemad tegid tarbeesemeid rehetoas väga väheste tööriistadega. Mina olen Rehetoa esemete valmistamisele lisandunud kaasaegsed teadmised puidu töötlemisest nii, et on säilinud algne rahvuslik eripära. Nii nagu meie esiisadel, on siinsed esemed, saanud ka rahvuslikku omapära.

PILLIAIT– 10 aastat tagasi alguse saanud bränd. Brändi Pilliait looja  on Rein Reinpõld. Pilliaida sisuks on rahvusliku ja väga vana puutöönduse alused seotusena kaasaegse teadmistega akustikast ja puidu töötlemisest. Suures osas valminud esemed unikaalsed, mahuka käsitöö osa tõttu, mida täpselt korrata on võimatu. Paljud pärimuslikud töövõtted on saanud kaasajas selgituse füüsikast. Tänaseks päevaks on Pilliait pillid jõudnud masstootmise piirile välja aga ei ole plaani mahus kasvamiseks. Jään käsitöö juurde.

PUUKOTT – ehk puust kott. Käsitööna, unikaalsed ja ainueksemplaridena valminud kotid, milliseid esineb ainult ligilähedase sarnasusega. Kõiki neid ühendab puidu eksponeeritud kasutamine koti raamis. Idee autor Heidi Solo.
Kotid on clutch tüüpi, mis mahutavad rahakoti, võtmed, mobiili ja kosmeetika.

Kottidel on riidest sisu ja magnetlukud. Raamina olen seni kasutanud tamme, jalakat, kaske ja sangleppa. Puitosa viimistlus on kas naturaalne vaha või lakk. Nahkosas on kasutatud kas kroom- või taimpark nahka.

PUUKOKK - puust köögitööriistad ja abivahendid kokale ja sööjale. Kasututatud on tähendusega puitu nagu pihlakas, kirss, õunapuu, must lepp,  jne, kõik meie oma metsadest. Ergonoomikat on muudetud proff kokkade katsetuste ja soovituste järgi mugavaks.
PUULUKK - tuntud nime all "kodalukk". Ununenud printsiibil töötav lukk, mis kaasajas seeläbi on muukimiskindel. Rehetoa lukud on teinud maailma kõige suurem eesti kodalukkude uurija Heidi Solo. Lukud valmivad käsitööna ja erinevus (võtme sobimatus omavahel) on garanteeritud. Heidi on õppinud Eesti kunstiakadeemias ja kutsekoolis puukäsitööd lisaks, teinud puulukkudest (kodalukkudest) korduvalt näitusi.